TÜM KAMUOYUNA DUYURULUR..

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2023 12:59


Kamuoyuna;

Son zamanlarda artarak devam eden, başta HAKEM CAMİAMIZA, MERKEZ HAKEM KURULUMUZA ve TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUMUZA yönelik açıklama ve eylemler kabul edilemez seviyelere ulaşmıştır.

Hakemlerimize ve camiamıza karşı fanatizm duygusu ile yanlı, gerçeği yansıtmayan birçok açıklama ve beyanatlara şahit olduk. Bazı hakemlerimiz evlerinin önünde toplu halde tehdit edilmektedir.

Geldiğimiz noktada toplumu, hakemlerimizin kişilik haklarına saldırıda bulunmaya davet ediliyor olması, asla kabul edilemez bir tutumdur.

Toplumu hakemlerimize karşı olumsuz tutumlara teşvik eden tüm ilgilileri sağduyulu olmaya davet ediyoruz.

Türk Hakemleri FİFA ve UEFA’nın düzenlediği tüm organizasyon ve futbol müsabakalarında görev alabilecek kriterlere sahiptirler. Türkiye Futbol Federasyonumuzun tüm destekleri ile ülkemizi yurt dışında da gururla temsil etmektedirler.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözünün Türk Futbolu ve Türk Sporu adına temel yol gösterici olduğuna inanıyoruz.

Unutulmaması gereken futbolun bir spor müsabakası olduğudur. Türk Futbolunun en önemli paydaşlarından biri de adalet ile görev yapan Türk Hakemleridir.

Bu anlamda Tüm Kulüplerimizi ve Futbolun Tüm paydaşlarını sağduyulu olmaya davet ediyoruz. Hakem Camiamıza yönelik bu tür açıklama ve eylemlerin; Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İzmir Şubesi olarak takipçisi olmaya devam edeceğimizi kamuoyunun dikkatine saygı ile sunuyoruz.

TFFHGD İZMİR ŞUBE YÖNETİM / İL HAKEM KURULU

   Facebook'ta Paylaş      Twitter'da Paylaş      e-Mail Gönder

 
YAYINLANAN SON DUYURULAR
 
 
Hakem Malzemeleri - M. Şerif Özdemir A Kare Otomotiv
Time Akademi
EPAK Eğitimleri ve Videolar
Sosyal Medyada TFFHGD İzmir
TFFHGD İzmir Facebook   TFFHGD İzmir Instagram   TFFHGD İzmir Twitter
İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama   İzmir Toplantı, Konferans, Organizasyon, Eğitim İçin Salon Kiralama

İzmir'de gerçekleştireceğiniz eğitim, toplantı, seminer gibi faaliyetler için dernek eğitim salonumuzu kiralayabilirsiniz.

Salonumuzun oturma kapasitesi 400 kişilik olup ücretsiz otopark, klima, barkovizyon, büfe, bay & bayan wc'ler mevcuttur.

Salonumuz Halkapınar Metro İstasyonu'na 250 mt. mesafededir.

Ayrıntılı Bilgi ve Salon Kiralama İçin: 0 (530) 543 7802
FIFA   UEFA   Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu   TÜFAD   Dernekler Dairesi Başkanlığı
Türk Hava Yolları   Karayolları Genel Müdürlüğü   Meteoroloji Genel Müdürlüğü