İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
İSMAİL GÖKHAN BAYTAŞ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA22.04.2019 17:00KARŞIYAKAİZMİR SPORU-14 LİGİ
YUSUF BALCI ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA22.04.2019 18:30MENEMEN BELEDİYE SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-14 LİGİ
YAREN AVCINİHAT ÖZİÇİRİCİAYŞEGÜL DAĞ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA22.04.2019 15:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORFORBES TORBALI SPORU-16 LİGİ
MUHARREM TÜRKÖZŞAFAK ÖZTÜRKEYLÜL DUTKİN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA22.04.2019 17:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORİZMİR BELEDİYE SPORU-16 LİGİ
FATİH BUTELYUSUF ERDALÖZGE DENİZ TURGUTOĞLU ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA22.04.2019 19:00PINARGÜCÜ SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU-16 LİGİ
SERTAY YAYLAMURAT İÇLİNUMAN GÜNEŞ BORNOVA EGE ÜNİ. ÇİM SAHA 20 MAYIS SPOR TESİSLERİ22.04.2019 12:00MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ?FUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BURAK GÖÇER ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI22.04.2019 17:30BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİDENİZ SPORU-14 LİGİ
SEZAİ BURSALI GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 122.04.2019 13:00C1D2 HALI SAHA TURNUVA
SEZAİ BURSALI GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 122.04.2019 11:00A1B2 HALI SAHA TURNUVA
SEZAİ BURSALI GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 122.04.2019 12:00C2D1 HALI SAHA TURNUVA
TAYFUN YILMAZ GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 222.04.2019 12:00A1B2 HALI SAHA TURNUVA
TAYFUN YILMAZ GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 222.04.2019 13:00C2D1 HALI SAHA TURNUVA
TAYFUN YILMAZ GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 222.04.2019 11:00A2B1 HALI SAHA TURNUVA
SAMET ÇINAR GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 322.04.2019 12:00A2B1 HALI SAHA TURNUVA
SAMET ÇINAR GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 322.04.2019 11:00C1D2 HALI SAHA TURNUVA
UĞUR İNCE KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI22.04.2019 17:00SMYRNA ATLETİK SPORİZMİR 1461 SPORU-13 LİGİ
GÖKTUN ŞAHİNSADIK KAAN KARAKAYAOZAN DENİZ ŞİMŞEK TURGUT ÖZTAŞALİAĞA ÇAKMAKLI KÖYÜ SAHASI23.04.2019 17:00ÇAKMAKLIKÖYÜ SPORASARLIK GENÇLİK SPOR2 AK U-19
AYKUT ÇOKMUHAMMET DAĞOĞULCAN SEFER SEYFİ GÜLŞAHİNATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA23.04.2019 17:00EGE ÇAĞLAYAN SPORGÖKOVA SPOR2 AK U-19
FATMA NUR KAFKAS BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI23.04.2019 14:00BATI ANADOLU SAĞ.EĞT.K.YAMANLAR ESEN SPORU-11 LİGİ
FATMA NUR KAFKAS BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI23.04.2019 15:00İZMİR OSMANGAZİ SPOR1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORU-11 LİGİ
BORA EFE BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI23.04.2019 16:00ONUR GENÇLİK SPORİLKADIM SPORU-11 LİGİ
BORA EFE BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI23.04.2019 17:00EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU-11 LİGİ
SAMET ÇINAR BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI23.04.2019 15:00KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORKARŞIYAKA BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
SAMET ÇINAR BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI23.04.2019 16:30BAYRAKLI YILDIZORDUBATI ANADOLU SAĞ.EĞT.K.U-13 LİGİ
TUTKU YILDIRIMDOĞUKAN KOCAMANYUNUS ÜNSAL ERHAN ÇENGELLİBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI23.04.2019 18:00KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORONUR GENÇLİK SPOR2 AK U-19
ENES DEMİRASLAN BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.23.04.2019 15:00ALİAĞA FUTBOL A.Ş.YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKU-11 LİGİ
ENES DEMİRASLAN BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.23.04.2019 16:00ALİAĞA GENÇ SPORGÖÇBEYLİ BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
ENES DEMİRASLAN BERGAMA BLD.SPOR AKADEMİ TES.23.04.2019 17:00FOÇA BELEDİYE SPORALİAĞA BLD.HELVACI SPORU-11 LİGİ
ÖMER ÇABUKATAKAN ÇAKIRÇAĞATAY AYTAŞKIN MUSTAFA ERDOĞANBEYDAĞ SAHASI23.04.2019 17:00BEYDAĞ BELEDİYESPORSELÇUK EFES SPOR2 AK U-19
SEZAİ BURSALI BORNOVA DOĞANLAR SAHASI23.04.2019 14:00NALDÖKEN SPORKEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORU-13 LİGİ
SEZAİ BURSALI BORNOVA DOĞANLAR SAHASI23.04.2019 17:00İZMİR KARTALLAR SPORİZMİRGÜCÜ SPORU-13 LİGİ
FUAT FİLİZ BORNOVA PINARBAŞI SAHASI23.04.2019 14:00PINARGÜCÜ SPORÜLKÜ SPORU-13 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUEMİR FARUK GÜRLERHARUN DAYAN CEMİL CELEPBORNOVA PINARBAŞI SAHASI23.04.2019 17:00IŞIK SPORÖRNEKKÖY SPOR2 AK U-19
KAZIM DANACI BORNOVA ŞEHİR STADI23.04.2019 14:00YOL SPORBORNOVA 1881 SPORU-11 LİGİ
KAZIM DANACI BORNOVA ŞEHİR STADI23.04.2019 15:00BORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ.İZMİR DSİ SPORU-11 LİGİ
FATİH DAĞLIOĞLU BORNOVA ŞEHİR STADI23.04.2019 16:00ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
FATİH DAĞLIOĞLU BORNOVA ŞEHİR STADI23.04.2019 17:00BORNOVAGÜCÜ GENÇLİKYENİ EVKA-4 SPORU-11 LİGİ
UMUTCAN AYKAL BORNOVA ŞEHİR STADI23.04.2019 18:30BORNOVA ALTINYILDIZ SPORBORNOVA BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
HAKAN KESER BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 12:00ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORÇAMDİBİ SPORU-11 LİGİ
HAKAN KESER BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 13:00ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPORÇAMDİBİ YAVUZ SPORU-11 LİGİ
MURAT ORAL BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 14:00KONAK BELEDİYE SPORİZMİRGÜCÜ SPORU-11 LİGİ
MURAT ORAL BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 15:001925 GENÇLİK VE SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU-11 LİGİ
AHMET EMRE ÖZTÜRK BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 16:30ÇAMDİBİ SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU-13 LİGİ
AHMET EMRE ÖZTÜRK BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI23.04.2019 18:00ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORSERİNTEPE KANDERE SPORU-13 LİGİ
HARUN TOPAÇ BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 12:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKİZMİR KARTALLAR SPORU-11 LİGİ
HARUN TOPAÇ BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 13:00IŞIKKENTGÜCÜ SPORMEVLANA KONURCA SPORU-11 LİGİ
BURAK ÖZTUNCER BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 14:00ÇAMDİBİGÜCÜ SPORİZMİR DEMİR SPORU-11 LİGİ
BURAK ÖZTUNCER BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 15:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORMERSİNLİ ŞİMŞEK SPORU-11 LİGİ
İBRAHİM MOR BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 16:00ALTINIRMAK SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU-11 LİGİ
İBRAHİM MOR BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 17:00ÜLKÜ SPORNALDÖKEN SPORU-11 LİGİ
İBRAHİM MOR BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU23.04.2019 18:00ÖZÇAMDİBİ SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU-11 LİGİ
CEM ETHEM SOYSÜREN BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI23.04.2019 13:00ÇAMKULE SPORÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİU-13 LİGİ
CEM ETHEM SOYSÜREN BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI23.04.2019 14:30ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPORİZMİR DSİ SPORU-13 LİGİ
BERKE KARAKIŞ BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI23.04.2019 11:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKBORNOVA 1881 SPORU-13 LİGİ
BERKE KARAKIŞ BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI23.04.2019 17:301925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORBORNOVA GENÇLİK F.Y AŞ.U-13 LİGİ
BURAK GÖÇER BUCA BELEDİYE TESİSLERİ23.04.2019 16:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜHİLAL SPORU-13 LİGİ
BURAK GÖÇER BUCA BELEDİYE TESİSLERİ23.04.2019 18:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜMENDERES BLD. BİRLİK SPORU-13 LİGİ
ERCAN KIRIK BUCA KAYNAKLAR SAHASI23.04.2019 15:00BUCA SPORBERGAMA BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
OĞUZHAN OBAY BUCA KURUÇEŞME SAHASI23.04.2019 12:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKKURUÇEŞME SPORU-11 LİGİ
OĞUZHAN OBAY BUCA KURUÇEŞME SAHASI23.04.2019 13:00BUCA EFELER SPORÖZEN SPORU-11 LİGİ
EGEMEN IZGAR BUCA KURUÇEŞME SAHASI23.04.2019 14:30BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORFIRAT SEYHANGÜCÜ SPORU-11 LİGİ
EMRE GÜZEL BUCA KURUÇEŞME SAHASI23.04.2019 17:00FIRAT SEYHANGÜCÜ SPORÖZEN SPORU-13 LİGİ
EMRE GÜZEL BUCA KURUÇEŞME SAHASI23.04.2019 18:30BUCA BELEDİYE SPOR35 İZMİR KÜLTÜR SPORU-13 LİGİ
HALİL İBRAHİM KAHRİMAN ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI23.04.2019 17:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORFİKRİ ALTAY SPORU-13 LİGİ
EGE ALTAR CANLIUFUK TATLICANEDİZ YILMAZ SİNAN ŞENYAŞAFOÇA YENİ BAĞARASI SUNİ ÇİM SAHA23.04.2019 17:00FOÇA BELEDİYE SPORDAMLACIK SPOR2 AK U-19
İSMAİL BATUHAN TANIŞIR KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI23.04.2019 15:00İZMİR SPORSMYRNA ATLETİK SPORU-11 LİGİ
İSMAİL BATUHAN TANIŞIR KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI23.04.2019 14:00BAHÇELİEVLER ELİT SPORİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU-11 LİGİ
İSMAİL BATUHAN TANIŞIR KARABAĞLAR OSMAN KİBAR SAHASI23.04.2019 17:00ESKİ İZMİR GENÇLİKİZMİR 1461 SPORU-11 LİGİ
ABDULKERİM YEŞER KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI23.04.2019 14:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKLİMONTEPE GENÇLİKSPORU-13 LİGİ
ABDULKERİM YEŞER KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI23.04.2019 15:30İZMİR SPORBAHÇELİEVLER ELİT SPORU-13 LİGİ
DENİZ CAN AYDINNİHAT ÖZİÇİRİCİONUR YAKUT NECMİ GÖRERKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI23.04.2019 17:00YEŞİLYURT SPORMİNİKORDU SPOR2 AK U-19
BARAN KARAMAN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 12:00DENİZ SPORÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜU-11 LİGİ
BARAN KARAMAN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 13:00HARMANDALI SPORFİKRİ ALTAY SPORU-11 LİGİ
AZAT ALTUN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 14:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORİZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜU-11 LİGİ
AZAT ALTUN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 15:30YAMAÇGÜCÜ SPORTELLİBAHÇE SPORU-11 LİGİ
AZAT ALTUN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 16:30BAYRAKLI BELEDİYE SPORYEŞİLTEPE SPORU-11 LİGİ
K. MUSTAFA ARSLAN KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI23.04.2019 18:00TELLİBAHÇE SPORİZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜU-13 LİGİ
MUHAMMET KALYONCU KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI23.04.2019 14:30DENİZ SPORGÜZELTEPE GENÇLİKU-13 LİGİ
MUHAMMET KALYONCU KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI23.04.2019 16:00KARŞIYAKAALTINORDUU-13 LİGİ
MUHAMMET KALYONCU KARŞIYAKA HASAN TÜRKER SAHASI23.04.2019 17:30MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORDEDEBAŞI SPORU-13 LİGİ
OĞUZHAN ÖZBEY KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI23.04.2019 15:00KEMALPAŞA SPORKEMALPAŞA 1923 SPORU-13 LİGİ
İBRAHİM DOLUCA KEMALPAŞA ULUCAK SAHASI23.04.2019 15:00ULUCAK SPORARMUTLU SPORU-13 LİGİ
MUHARREM ARICAN KESİK TAHİR ŞAHİN ALT YAPI TESİSLERİ23.04.2019 15:00MENEMEN BELEDİYE SPORGÖZTEPEU-13 LİGİ
MUHAMMET ALTINOK MENDERES SAHASI23.04.2019 13:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜHİLAL SPORU-11 LİGİ
MUHAMMET ALTINOK MENDERES SAHASI23.04.2019 14:00TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU-11 LİGİ
UĞURCAN TÜRK MENDERES SAHASI23.04.2019 15:00KARABAĞLAR GENÇORDU SPORREO ATİLLA SPORU-11 LİGİ
UĞURCAN TÜRK MENDERES SAHASI23.04.2019 16:00GÜMÜŞORDU GENÇ FKKARABAĞLAR BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
OĞULCAN CEYLAN MENDERES SAHASI23.04.2019 17:30MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORKARABAĞLAR GENÇORDU SPORU-13 LİGİ
CİHAN FIRAT MENEMEN ASARLIK SAHASI23.04.2019 13:00KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPORU-11 LİGİ
CİHAN FIRAT MENEMEN ASARLIK SAHASI23.04.2019 14:00DADAŞ SPORÇİĞLİ MALTEPE SPORU-11 LİGİ
DOĞAN KARABULUT MENEMEN ASARLIK SAHASI23.04.2019 15:30EVKA-5 SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-11 LİGİ
DOĞAN KARABULUT MENEMEN ASARLIK SAHASI23.04.2019 16:30DAMLACIK SPORÇİĞLİ BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
DOĞAN KARABULUT MENEMEN ASARLIK SAHASI23.04.2019 18:00GÜZELTEPE GENÇLİKKÜÇÜK ÇİĞLİ YENİ MAHALLEU-11 LİGİ
AYŞEGÜL DAĞ NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI23.04.2019 16:00NARLIDERE BELEDİYE SPORÇEŞME BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
SERGEN ÖZDEMİR NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI23.04.2019 17:30ULUKENT GENÇLİKSPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU-13 LİGİ
CENK TUNAHAN YILDIRIM ÖDEMİŞ SAHASI23.04.2019 13:00ÖDEMİŞ KONAKLI SPORÖDEMİŞ GENÇLİK SPORU-13 LİGİ
CENK TUNAHAN YILDIRIM ÖDEMİŞ SAHASI23.04.2019 14:30ÖDEMİŞ SPORTİREGENÇ 1970 SPORU-13 LİGİ
ANIL ÇEKİ ÖDEMİŞ SAHASI23.04.2019 16:00KİRAZ 1 EYLÜL SPORTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU-11 LİGİ
ANIL ÇEKİ ÖDEMİŞ SAHASI23.04.2019 17:00ÖDEMİŞ GENÇLİK SPORTORBALI SPORU-11 LİGİ
ANIL ÇEKİ ÖDEMİŞ SAHASI23.04.2019 18:00TİREGENÇ 1970 SPORTORBALI ÇAYBAŞI SPORU-11 LİGİ
ÖZGE DENİZ TURGUTOĞLU SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI23.04.2019 15:00SELÇUK EFES SPORAYRANCILAR GENÇLİKU-11 LİGİ
ÖZGE DENİZ TURGUTOĞLU SELÇUK TÖREN ALANI SAHASI23.04.2019 16:00SELÇUK ÇAMLIK SPORİZMİR YILDIZ SPORU-11 LİGİ
DENİZ DÖNMEZ TİRE SAHASI23.04.2019 16:00TİRE 1922 SPORALTAYU-13 LİGİ
UĞUR CENGİZ TORBALI SAHASI23.04.2019 13:00TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORTORBALI ÇAYBAŞI SPORU-13 LİGİ
CEM YILMAZ URLA SAHASI23.04.2019 13:00MİNİKORDU SPORALAÇATI SPORU-11 LİGİ
CEM YILMAZ URLA SAHASI23.04.2019 14:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALELİT SPORU-11 LİGİ
BURAK KAYA URLA SAHASI23.04.2019 15:00GÜMÜLDÜR SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU-11 LİGİ
BURAK KAYA URLA SAHASI23.04.2019 16:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORURLA BELEDİYESİ SPORU-11 LİGİ
ERDEM ORAL URLA SAHASI23.04.2019 17:30URLA BELEDİYESİ SPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU-13 LİGİ
YUSUF ERDAL ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI24.04.2019 17:00AĞA SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U-13 LİGİ
SEZAİ BURSALI ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA24.04.2019 15:00GÖZTEPE A.Ş.PINARGÜCÜ SPORU-12 LİGİ BARAJ MAÇI
OĞUZHAN HAMİTOĞLUCEM DÜZGÜLSENDAMLA TARKAN ÖZCAN ADSIZATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA24.04.2019 19:00ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR1925 GENÇLİK VE SPOR2 AK U-19
TAYFUN YILMAZ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA24.04.2019 17:30ÇAMDİBİ YAVUZ SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU-13 LİGİ
NİYAZİ AYKAN CEYLANAHMET KIVANÇ KADERARDA DENGİZ İLHAMİ SAYILANBALÇOVA SAHASI24.04.2019 17:00ÖZÇAMDİBİ SPORALAÇATI SPORSÜPER AMATÖR LİG PLAY OFF
ATIL POYRAZ ALNIAK BAYRAKLI DOĞANÇAY SAHASI24.04.2019 18:00YAMAÇGÜCÜ SPORBATI ANADOLU SAĞ.EĞT.K.U-13 LİGİ
ATAKAN ÇAKIR BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI24.04.2019 16:30YAMANLAR ESEN SPORCEYHAN ALTINYILDIZ SPORU-13 LİGİ
EFE ECESADIK KAAN KARAKAYASALİH BENLİ MEHMET TOKCABAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI24.04.2019 18:00İZMİR GENÇ MANİSALILARKÜÇÜK ÇİĞLİ GENÇLİK SPOR2 AK U-19
CAN ÇAKIRERDEM YILDIRIMMEHMET GÜRSOY BORNOVA EGE ÜNİ. ÇİM SAHA 20 MAYIS SPOR TESİSLERİ24.04.2019 12:00FEN FAKÜLTESİ?FUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
OSMAN GÜRAY AKSOY BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI24.04.2019 17:00YOL SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU-13 LİGİ
OSMAN GÜRAY AKSOY BORNOVA TAÇ SANAYİ SAHASI24.04.2019 18:30İLKADIM SPORİZMİR BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOK BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU24.04.2019 18:00YENİ EVKA-4 SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU-13 LİGİ
ANIL ŞENKAAN KAYAMERT ŞAHİN ATİLLA GÜZELDEMİRBORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI24.04.2019 17:00TORBALI SPORALİAĞA BLD.HELVACI SPORSÜPER AMATÖR LİG PLAY OFF
GÖKTUN ŞAHİNHARUN DAYANMUHARREM ARICAN BUCA 9 EYLÜL TINAZTEPE FUTBOL SAHASI24.04.2019 11:003. LÜK MAÇI3. LÜK MAÇIFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
TUTKU YILDIRIMEDİZ YILMAZMERT CAN KARABULUT BUCA 9 EYLÜL TINAZTEPE FUTBOL SAHASI24.04.2019 13:00FİNALFİNALFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
TARIK KESENCİCEM DUMLUPINAREREN DOĞAN ALİ TABAKBUCA BELEDİYE TESİSLERİ24.04.2019 18:00EVKA-1 SPOR35 İZMİR KÜLTÜR SPOR2 AK U-19
ZEKERİYA KÖLSÜNUFUK TATLICANİBRAHİM ZENGİN MEHMET TÜRKANBUCA BELEDİYE YENİ TESİSLERİ24.04.2019 18:00GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.KAHRAMANLAR SPOR2 AK U-19
YUNUS ESKİCİ BUCA KURUÇEŞME SAHASI24.04.2019 17:00ŞİRİNYER SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-13 LİGİ
YUNUS ESKİCİ BUCA KURUÇEŞME SAHASI24.04.2019 18:30BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKBUCA EFELER SPORU-13 LİGİ
MERT İLHAN SARIGÜLYAŞAR CAN DAŞDELENDENİZCAN ŞAHİN ÖZCAN DURANÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI24.04.2019 17:00FOÇA BELEDİYE SPORCEYHAN ALTINYILDIZ SPORSÜPER AMATÖR LİG PLAY OFF
EMİRCAN DEMİRDAMAR FOÇA YENİ BAĞARASI SUNİ ÇİM SAHA24.04.2019 17:00FOÇA BELEDİYE SPORBERGAMA GENÇLERBİRLİĞİU-13 LİGİ
RAMAZAN YILDIRIMAHMET İLKAY TINAŞEMRE DİLEK İSMAİL EKENKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI24.04.2019 17:00İZMİR 1461 SPOREFELERGÜCÜ SPOR2 AK U-19
BURAK GÜLER KARŞIYAKA EFSANELER SAHASI24.04.2019 17:00ONUR GENÇLİK SPORÇAYMAHALLE DEMİRKÖPRÜU-13 LİGİ
EMRE KOÇANALIANIL KARAKOÇARDA YAPANMIŞ MUZAFFER KAĞITCIOĞLUKARŞIYAKA EFSANELER SAHASI24.04.2019 18:30ERDEM ESENTEPE SPORYEŞİLTEPE SPOR2 AK U-19
MUHAMMET BURAK İNANÇ MENEMEN ASARLIK SAHASI24.04.2019 17:00ASARLIK GENÇLİK SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU-13 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇ MENEMEN ASARLIK SAHASI24.04.2019 18:30DAMLACIK SPOREVKA-5 SPORU-13 LİGİ
ALİ EKBER KAŞALİMEHMET KARACABURAK DENİZ KINIK İSMAİL AYDINÖZDERE SAHASI24.04.2019 17:00MENDERES BLD. BİRLİK SPORHİLAL SPOR2 AK U-19
EMRE GÜZEL SELÇUK SAHASI24.04.2019 17:00SELÇUK EFES SPORSELÇUK ÇAMLIK SPORU-13 LİGİ
KAAN SAVAŞANMUHAMMET EMİN KILIÇONUR YAKUTOĞUZ GÖZETENLERMEHMET SOYLUTORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ24.04.2019 11:00ALTINORDUABALI DENİZLİSPOR SPOR TOTO ELİT U-17
OĞUZ GÖZETENLERMUHAMMET EMİN KILIÇONUR YAKUTKAAN SAVAŞANMEHMET SOYLUTORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ24.04.2019 13:00ALTINORDUABALI DENİZLİSPOR SPOR TOTO ELİT U-19
TUNAHAN DÜNDAROZAN DENİZ ŞİMŞEKCANER GÜLLER İSMAİL HAKKI GÜVENLİTORBALI SAHASI24.04.2019 16:00TORBALIGÜCÜ GENÇLİKTİREGENÇ 1970 SPOR2 AK U-19
OĞULCAN CEYLAN TORBALI SAHASI24.04.2019 18:00TORBALIGÜCÜ GENÇLİKAYRANCILAR GENÇLİKU-13 LİGİ
YUSUF BALCI YENİ FOÇA SAHASI24.04.2019 17:00YENİ FOÇA TURKUAZ GENÇLİKALİAĞA GENÇ SPORU-13 LİGİ
ERDEM ORAL ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA25.04.2019 16:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU-14 LİGİ
UMUTCAN AYKAL ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA25.04.2019 17:30ULUCAK SPORTORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORU-14 LİGİ
EMİRCAN DEMİRDAMAR ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA25.04.2019 19:00DEDEBAŞI SPORHİLAL SPORU-14 LİGİ
TAYFUN YILMAZ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA25.04.2019 16:00YOL SPORSERİNTEPE KANDERE SPORU-14 LİGİ
MUHAMMET KALYONCU ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA25.04.2019 17:30ALİAĞA GENÇ SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU-14 LİGİ
BURAK GÜLER ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA25.04.2019 19:001925 GENÇLİK VE SPORŞİRİNYER SPORU-14 LİGİ
KEREM SİNEM BALÇOVA SAHASI25.04.2019 17:00BALÇOVA SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU-13 LİGİ
FURKAN KOBAKUĞUR ÇAKIRMUSTAFA BEKTAŞ BORNOVA EGE ÜNİ. ÇİM SAHA 20 MAYIS SPOR TESİSLERİ25.04.2019 12:00HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ?FUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ABDULLAH MURAT TOK BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU25.04.2019 18:30BORNOVA YEŞİLOVA SPORÖZÇAMDİBİ SPORU-13 LİGİ
ARDA KAZU BORNOVA YUSUF TIRPANCI 2 NOLU25.04.2019 17:00GÜMÜŞORDU GENÇ FKGÖKOVA SPORU-13 LİGİ
GÖKHAN ÖZDEMİRCENK TUNAHAN YILDIRIMBERKAY ŞAHAN NECMİ GÜLEÇBORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI25.04.2019 17:00ÇAMDİBİ DEBRE GENÇLİKSPORTEPECİK ÜLKÜSPOR 19462 AK U-19
ABDÜLKADİR AKTÜRK BUCA BELEDİYE TESİSLERİ25.04.2019 16:00TOROSGÜCÜ SPORİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU-14 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRK BUCA BELEDİYE TESİSLERİ25.04.2019 17:30BORNOVA 1881 SPORTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU-14 LİGİ
SEMİH AKTAN BUCA KURUÇEŞME SAHASI25.04.2019 17:00İZMİR DEMİR SPOREVKA-1 SPORU-13 LİGİ
SEMİH AKTAN BUCA KURUÇEŞME SAHASI25.04.2019 18:30İZMİR TRABZONGÜCÜ SPORKURUÇEŞME SPORU-13 LİGİ
FATMA ÖZLEM TURSUNAHMET YEŞİLDAĞGÖKTUN ŞAHİN ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU25.04.2019 15:0025. MAÇIN GALİBİ26. MAÇIN GALİBİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
AHMET YEŞİLDAĞFATMA ÖZLEM TURSUNGÖKTUN ŞAHİN ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU25.04.2019 16:0027. MAÇIN GALİBİ28. MAÇIN GALİBİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
FATMA ÖZLEM TURSUNGÖKTUN ŞAHİNAHMET YEŞİLDAĞ ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU25.04.2019 17:00GÜVENLİK BİRİMİİKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
OĞULCAN CEYLAN GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 125.04.2019 12:001 NOLU MAÇ GALİBİ3 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA
OĞULCAN CEYLAN GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 125.04.2019 11:001 NOLU MAÇ GALİBİ3 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA
OĞUZHAN ÖZBEY GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 225.04.2019 12:002 NOLU MAÇ GALİBİ4 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA
OĞUZHAN ÖZBEY GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 225.04.2019 11:002 NOLU MAÇ GALİBİ4 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA
FATİH BUTELHÜSEYİN GEGEROĞLUMUHAMMET EMİN KILIÇ AHMET MARSİLKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI25.04.2019 17:00DÖRTYOL SPORBASIN SİTESİ SPOR2 AK U-19
B. AHMET ŞİMŞEK TİRE SAHASI25.04.2019 17:00TİRE 1922 SPORALTINORDUU-13 LİGİ
KAAN SAVAŞANCANER GÜLLERCEMRE AKIN BORNOVA EGE ÜNİ. ÇİM SAHA 20 MAYIS SPOR TESİSLERİ26.04.2019 12:00ÇEYREK FİNALÇEYREK FİNALFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
GÖKHAN ÖZDEMİRFATMA ÖZLEM TURSUNDOĞUKAN TÜRKEŞ BUCA 9 EYLÜL TINAZTEPE FUTBOL SAHASI26.04.2019 13:30S. KUPAS. KUPAFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ÖZGÜR ÜNLÜÇAĞRI DUYGUİBRAHİM ZENGİN ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU26.04.2019 15:0029. MAÇIN GALİBİ30. MAÇIN GALİBİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
ÇAĞRI DUYGUÖZGÜR ÜNLÜİBRAHİM ZENGİN ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU26.04.2019 16:00İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
ÖZGÜR ÜNLÜİBRAHİM ZENGİNÇAĞRI DUYGU ÇİĞLİ KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ SALONU26.04.2019 17:00SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜGÜVENLİK BİRİMİUNİVERSİTE FUTSAL ÖZEL
BERKE KARAKIŞ GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 126.04.2019 12:005 NOLU MAÇ MAĞLUBU6 NOLU MAÇ MAĞLUBU HALI SAHA TURNUVA
BERKE KARAKIŞ GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 126.04.2019 11:005 NOLU MAÇ MAĞLUBU6 NOLU MAÇ MAĞLUBU HALI SAHA TURNUVA
ABDULLAH MURAT TOK GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 226.04.2019 12:005 NOLU MAÇ GALİBİ6 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA
ABDULLAH MURAT TOK GAZİEMİR GÜCÜ SPOR TESİSLERİ 226.04.2019 11:005 NOLU MAÇ GALİBİ6 NOLU MAÇ GALİBİ HALI SAHA TURNUVA