İZMİR AMATÖR MÜSABAKA BÜLTENİ - HAFTANIN HAKEMLERİ



Hakem1. Yrd.2. Yrd.Dördüncü HakemGözlemciSahaTarih - SaatEv Sahibi TakımMisafir TakımKategori
ÖMER ÇABUKANIL KARAKOÇMERT DEMİRCAN YÜKSEL CİNALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI29.01.2022 14:00AĞA SPORBERGAMA BELEDİYE SPORU18 LİGİ
MUHAMMED SEYDA DEMİRELİSMAİL ÇETİNALPEREN ENES ŞANLI BORA BAYKALALİAĞA HELVACI SAHASI29.01.2022 14:00ALİAĞA BLD.HELVACI SPORULUKENT GENÇLİKSPORSÜPER AMATÖR LİG
GÖKHAN KUŞGÖZEMRAH YETİŞARİF CAN EKİZ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.01.2022 11:00ÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORBORNOVA KANDERE SPORU16 LİGİ
ATIL POYRAZ ALNIAKBERKAN ŞENARİF CAN EKİZ İHSAN UĞRAŞATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.01.2022 13:00İZMİR ATİLLA SPORBASMANE ALTINPARK SPORU18 LİGİ
EFE ECEAHMET MASSACEM YILMAZ HALİT ŞAVLIATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.01.2022 15:00İZMİRSPOREFELERGÜCÜ SPORU18 LİGİ
EGE BURAK ATAMERYUNUS ÜNSALCEM YILMAZ ERHAN AKKOÇATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.01.2022 17:00EŞREFPAŞA SPORGÖKOVA SPORU18 LİGİ
SAMET GÜLEMRE YILMAZYILMAZ YAĞIZ YATAK SÜLEYMAN SIRATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA29.01.2022 19:00TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946GÜLTEPEGÜCÜ SPORU18 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜKİBRAHİM ZENGİNİBRAHİM YILDIRIM GÜNAY DOĞANERATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA29.01.2022 13:00GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPORÇAMDİBİ SPORU18 LİGİ
EMRE AJUNİBRAHİM ZENGİNHÜSEYİN GEGEROĞLU ÖZER ALANYÜZATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA29.01.2022 15:00ALTINIRMAK SPORBORNOVA 1881 SPORU18 LİGİ
OĞUZ GÖZETENLERSAMET AÇIKGÖZAHMET EMRE ÖZTÜRK MERCİN ÖZGÜRATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA29.01.2022 17:00İZMİR DEMİR SPORBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU18 LİGİ
UMUT ADNAN KOLUKISAOĞLUSAMET AÇIKGÖZAHMET EMRE ÖZTÜRK ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA29.01.2022 19:00İZMİR BELEDİYE SPORNALDÖKENGÜCÜ SPORU16 LİGİ
NUMAN GÜNEŞEGEMEN IZGARMUHAMMET SEFA YELEN AKİF GÖZMENBALÇOVA SAHASI29.01.2022 15:00BALÇOVA SPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU18 LİGİ
CENK TUNAHAN YILDIRIMUFUK GÜVENEGE CAN YILDIZ ALİ HİKMET KORKUTBAYINDIR SAHASI29.01.2022 14:00BAYINDIR SPORTİRE BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
FIRAT YILDIZBİLAL DEREFIRAT YILDIRIM ÖZCAN ADSIZBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI29.01.2022 13:00NAFİZ GÜRMAN SPOR KULÜBÜDEDEBAŞI SPORU18 LİGİ
ECREN KOÇERHAN KAMİRBİLAL DERE AYHAN ÖNALBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI29.01.2022 15:00ONUR GENÇLİK SPORKARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORU18 LİGİ
GÖKHAN ŞATMEHMET AKİF KÖSERAMAZAN GÜN BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI29.01.2022 13:00DOĞANLAR SPORARMUTLU SPORU16 LİGİ
HARUN TOPAÇHASAN ÖRENMEHMET AKİF KESKİN İSMAİL YETİMBORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI29.01.2022 15:00BORNOVA MEVLANA GENÇLİKALTINDAĞ SPORU18 LİGİ
İSMAİL YILMAZRECEP TEZCANEKİN KURT HÜSEYİN KESGİNOĞLUBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI29.01.2022 11:00YOL SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPORU18 LİGİ
CEM KUŞCURECEP TEZCANEKİN KURT BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI29.01.2022 13:00BORNOVASPOR FUTBOL AŞ.1925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORU16 LİGİ
OĞUZHAN HAMİTOĞLUAYŞE GACAROĞLUHARUN DAYAN UĞUR KELEŞBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI29.01.2022 15:00BORNOVA EGEGÜCÜ SPORBORNOVA HİTAB SPORU18 LİGİ
FIRAT ACAROĞLUBURAK KAYAMEHMET ÇİFTÇİ YAŞAR DEMİRBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI29.01.2022 17:00BORNOVA MASTERBODRUM BLD MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
AYKUT GÖÇERMUSTAFA BAŞOLOĞUZHAN KAYA ERTAN GEBEŞBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI29.01.2022 19:00BORNOVA KÜLTÜR MASTERLERGÖKTÜRK MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ABDULLAH MURAT TOKMUSTAFA BAŞOLOĞUZHAN KAYA ERTAN GEBEŞBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI29.01.2022 21:00ŞENGÜLOĞULLARI MASTERALTINIRMAK MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
SEDAT DURMUŞSERGEN ÖZGİRİTALHA SARIOĞLAN AHMET BULUTBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ29.01.2022 11:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORBUCA EFELER SPORU18 LİGİ
İBRAHİM MORSERGEN ÖZGİRİTALHA SARIOĞLAN İLHAN ÖZTÜRKBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ29.01.2022 13:00ŞİRİNYER İDMAN YURDU SPORBUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKU18 LİGİ
MURAT AKTUĞYUSUF DOĞANALİ BALCIOĞLU HAKAN GENÇBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ29.01.2022 15:00ŞİRİNYER SPORKURUÇEŞME SPORU18 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUYUSUF DOĞANALİ BALCIOĞLU BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ29.01.2022 17:00İŞÇİEVLERİ SPOREVKA-1 SPORU16 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZONUR YAKUTEREN SALBAŞ ALİ SÖZLÜBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ29.01.2022 19:00ŞİRİNYER SPOR MASTERKSK GENÇ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
İBRAHİM ÜNLÜZEYBEKBERKE BAĞIRLARCAN YAPANMIŞ İSMAİL HAKKI GÜVENLİÇEŞME DALYAN SAHASI29.01.2022 13:00ÇEŞME BELEDİYE SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU18 LİGİ
UMUT TOKMAKAHMET KIVANÇ KADERARDA KAZU CEMALETTİN POLATFOÇA BAĞARASI 80.YIL ÇİM SAHASI29.01.2022 14:00FOÇA BELEDİYE SPORÇİĞLİ ESENTEPE SPORSÜPER AMATÖR LİG
ALİ KÜÇÜKERARDA LEVENTBARAN BULUT AHMET ERTÜRKGAZİEMİR SAHASI29.01.2022 11:00SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORHİLAL SPORU18 LİGİ
BERKCAN YILMAZARDA LEVENTBARAN BULUT GAZİEMİR SAHASI29.01.2022 13:00KARABAĞLAR GENÇORDU SPORBRONZORDU FUTBOL KULÜBÜU16 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRKEMRE ÜNALŞEYDA KARATAŞ KORAY KANKATANGAZİEMİR SAHASI29.01.2022 15:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜGAZİEMİR GENÇLERBİRLİĞİU18 LİGİ
ŞÜKRÜ BİDECİLEREMRE ÜNALMUSTAFA GEZGİN MURAT KAYALIGAZİEMİR SAHASI29.01.2022 17:00GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKBUCA BELEDİYE SPORU18 LİGİ
KEREM SİNEMMURAT İÇLİDİLAVER KAPLAN MEHMET BELLEMİŞGAZİEMİR SAHASI29.01.2022 20:00SARNIÇ MASTERDONANMACI MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
MUHAMMET ALPEREN ÇOPUREREN DOĞANYUNUS ESKİCİ ÖZKAN SARIOĞLUKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 11:00İZMİR 1461 SPORİZMİR ÜÇYOL GENÇLİKU18 LİGİ
MESUT KALKANEREN DOĞANYUNUS ESKİCİ HÜSEYİN KAÇAROKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 13:00YEŞİLYURT SPORKARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORU18 LİGİ
ETHEM NARTAN DÜZRESUL ÖZCANMEHMET AĞ CÜNEYT NACİ YILDIRIMKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 15:00KARABAĞLAR SEVGİ SPORKARABAĞLAR ARSLANGÜCÜU18 LİGİ
MERT TOSUNRAMAZAN İLHANBATUHAN ORAN MEHMET OLCAY ÇELİKKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 19:00İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORBASIN SİTESİ SPORU18 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELENRESUL ÖZCANMEHMET AĞ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 17:00SMYRNA ATLETİK SPORTEZCAN GRUP BOZYAKA SPORU16 LİGİ
TARIK KESENCİALİ BERK ÖNERUĞUR YILDIZ ADEM AKSOYKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI29.01.2022 21:00İZMİRSPOR MASTERNARBEL MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ALİ CANPOLATMUHAMMET İBRAHİM ESERALİ OSMAN UÇAR ADNAN YILMAZÇOBANKARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI29.01.2022 17:00KAF KAF MASTERMANİSA 1965 MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ABDULKERİM YEŞERSERCAN TAŞMUHAMMET İBRAHİM ESER HÜSEYİN TAMTEKİNKARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI29.01.2022 19:001912 ÇARŞI MASTERAY YILDIZ MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ZEKERİYA KÖLSÜNAYLİN ÖZÇELİKMERT CAN KARABULUT CÜNEYT MERALBAYSALKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI29.01.2022 11:00DENİZ SPORFİKRİ ALTAY SPORU18 LİGİ
ANIL ÇEKİAYLİN ÖZÇELİKMERT CAN KARABULUT MUSTAFA TANRIVERDİKARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI29.01.2022 13:00TELLİBAHÇE SPORMAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORU18 LİGİ
BERK SİPAHİARDA YAPANMIŞAHMET EMRE DEMİRCİ SEYFİ GÜLŞAHİNKEMALPAŞA PARSA BAĞYURDU29.01.2022 15:00ULUCAK SPORKEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORSÜPER AMATÖR LİG
BARIŞ ASIM ÜNALARDA ANIL YAVRUOĞLUTOLGA OKUMUŞ TAYFUN AKKARKOYUNDERE SAHASI29.01.2022 14:00MENEMEN GENÇLİK SPORDİKİLİ BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
BAHRİ BERK UYGUNCANER GÜLLERALTANAY RAKIP SÜLEYMANOĞLU NECMİ GÖRERKOYUNDERE SAHASI29.01.2022 11:00KOYUNDERE GENÇLİK SPORDADAŞ SPORU18 LİGİ
AYKUT ÇOKBURAK GÖÇERAHMET FURKAN İNANÇ İLHAMİ SAYILANNARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI29.01.2022 17:00ŞİMŞEKLER 1923 MASTERLERGÜZELBAHÇE MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
DAMLA TARKANVAKKAS EGEMEN ÇELİKEMİR FARUK GÜRLER ERHAN ÇENGELLİSELÇUK SAHASI29.01.2022 14:00SELÇUK ÇAMLIK SPORBUCA BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
SAMET OGÜN AÇIKELİBRAHİM ÇOBANYEŞİM SUR EŞREF DOĞAN BORAZANTORBALI 7 EYLÜL SAHASI29.01.2022 11:00MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORÖDEMİŞ SPORU18 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKMEHMET ARSLANAYNUR AKGÜL UĞUR GÜLTORBALI 7 EYLÜL SAHASI29.01.2022 14:00TORBALI ÇAYBAŞI SPORGÜRALTAY SPORSÜPER AMATÖR LİG
MUHAMMET BURAK İNANÇENVER BURAK GÜNDENREMZİ SERTAÇ ERKAN AHMET MARSİLTORBALI 7 EYLÜL SAHASI29.01.2022 16:00TORBALIGÜCÜ GENÇLİKTİREGENÇ 1970 SPORU18 LİGİ
CAN YAPANMIŞOKTAY VOLGA ÜLKERYILMAZ YAĞIZ YATAK ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI30.01.2022 13:00AĞA SPORBERGAMA BELEDİYE SPORU16 LİGİ
OKTAY VOLGA ÜLKERCAN YAPANMIŞYILMAZ YAĞIZ YATAK ALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI30.01.2022 15:00ALİAĞA FUTBOL A.Ş.ALİAĞA BLD.HELVACI SPORU16 LİGİ
GÖKHAN KUŞGÖZANIL KARAKOÇERHAN KAMİR ÖZER ALANYÜZALİAĞA DEĞİRMENDERE SAHASI30.01.2022 17:30ALİAĞA GÜCÜ MASTERBALÇOVA MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
AHMET FURKAN İNANÇSERKAN FIRATFURKAN BORA ALTINTAŞ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA30.01.2022 10:00GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU16 LİGİ
SERKAN FIRATAHMET FURKAN İNANÇFURKAN BORA ALTINTAŞ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA30.01.2022 12:00GÜLTEPEGÜCÜ SPORÜLKÜ SPORU16 LİGİ
TUNAHAN DÜNDARSAMİ MENTEŞUFUK TATLICAN YAŞAR DEMİRATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA30.01.2022 14:00YAPICIOĞLU BAŞDAŞ SPORİZMİR DEMİR SPORSÜPER AMATÖR LİG
MERT HIZALSAMİ MENTEŞUFUK TATLICAN MUSTAFA ERDOĞANATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA30.01.2022 16:00GRİ SİGORTA GÜLTEPE SPORTEZCAN GRUP BOZYAKA SPORSÜPER AMATÖR LİG
OĞUZHAN KAYAMERT DEMİRCANBARAN BULUT ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA30.01.2022 18:00İZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSKÇAMDİBİ SPORU16 LİGİ
EGEHAN KAŞIKÇIBERKAY TÜRKEKULMEHMET ÇİFTÇİ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA30.01.2022 11:00EFELERGÜCÜ SPORTEPECİK ÜLKÜSPOR 1946U16 LİGİ
EGE TÜNAKYUNUS NURSESBERKE BAĞIRLAR AHMET MARSİLATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA30.01.2022 16:00DOSTGÜCÜ SPORKARABAĞLAR FUTBOL KULÜBÜSÜPER AMATÖR LİG
BERKAY TÜRKEKULEGEHAN KAŞIKÇIMEHMET ÇİFTÇİ ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA30.01.2022 13:00GÖKOVA SPORTOROSGÜCÜ SPORU16 LİGİ
FURKAN KOBAKYUNUS NURSESBERKE BAĞIRLAR ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA30.01.2022 18:00İZMİR DEMİR SPOR1923 ALSANCAK SPORU16 LİGİ
MEHMET ÇAĞATAY LAKOTTOLGA ATASOYBARIŞ SUN GÜRHAN GÜNEYKAYABALÇOVA SAHASI30.01.2022 14:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORSÜPER AMATÖR LİG
CENK TUNAHAN YILDIRIMALTANAY RAKIP SÜLEYMANOĞLUSEÇKİN ERİŞ BALÇOVA SAHASI30.01.2022 16:00BALÇOVA SPORBALÇOVA BELEDİYE TERMALU16 LİGİ
MUHAMMET ALPEREN ÇOPURBİLAL DEREUFUK GÜVEN ERCAN İNEGÖLLÜLERBALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ30.01.2022 19:00BALÇOVA TERMAL MASTERBANDIRMA GB MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
EGE BURAK ATAMERHARUN DAYANUĞUR İNCE SİNAN ŞENYAŞABAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI30.01.2022 13:00BAYRAKLI SPORBORNOVA HİTAB SPORSÜPER AMATÖR LİG
EMİNHAN ÖZACARHARUN DAYANUĞUR İNCE ULAŞ AKSOYBAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI30.01.2022 15:00İZMİR OSMANGAZİ SPORFİKRİ ALTAY SPORSÜPER AMATÖR LİG
ABDULLAH MURAT TOKAYLİN ÖZÇELİKYUSUF ERDAL BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI30.01.2022 11:00KARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORBAYRAKLI ÖZGÜR FKU16 LİGİ
FIRAT ACAROĞLUTARIK KESENCİONUR YAKUT BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI30.01.2022 12:00ÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORALTINDAĞ SPORU16 LİGİ
TARIK KESENCİFIRAT ACAROĞLUONUR YAKUT BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI30.01.2022 14:00CEYLAN SPORYENİ EVKA-4 SPORU16 LİGİ
ONUR YAKUTFIRAT ACAROĞLUTARIK KESENCİ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI30.01.2022 16:00BORNOVA BELEDİYE SPORULUCAK SPORU16 LİGİ
SEDAT DURMUŞMEHMET ARSLANBERKE ERTUĞRUL ÖZDEMİR HÜSEYİN KESGİNOĞLUBORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI30.01.2022 18:00ALPEREN MASTERLERGAZİEMİR LİDERSPOR MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
YUSUF KARAMERCİMEKYUNUS ESKİCİAYŞEGÜL DAĞ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI30.01.2022 11:00BORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORBAYRAKLI BELEDİYE SPORU16 LİGİ
GÖKHAN ŞATYUNUS ESKİCİŞAFAK ÖZTÜRK İHSAN UĞRAŞBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI30.01.2022 13:00BORNOVA 1881 SPORDEDEBAŞI SPORSÜPER AMATÖR LİG
EREN TÜRKEKULŞAFAK ÖZTÜRKYUNUS BAŞTUĞ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI30.01.2022 15:00BORNOVA HİTAB SPORYOL SPORU16 LİGİ
ECREN KOÇMURAT AKTUĞİBRAHİM ZENGİN ÖZCAN ADSIZBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI30.01.2022 17:00BORNOVA GENÇ FATİH MASTERLERKULA MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
MURAT AKTUĞECREN KOÇİBRAHİM ZENGİN UĞUR KELEŞBORNOVA BLD.ŞEHİR STADI30.01.2022 19:00BORNOVA ATATÜRK MAH. MASTERLERANADOLU MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
SERCAN TAŞALİCAN ÖZŞENEMRE ÜNAL BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI30.01.2022 11:00BORNOVA YEŞİLOVA SPORBORNOVA 1881 SPORU16 LİGİ
ABDULKERİM YEŞERALİCAN ÖZŞENEMRE ÜNAL ERHAN AKKOÇBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI30.01.2022 13:00BORNOVA ATA SPORKARŞIYAKA SOĞUKKUYU SPORSÜPER AMATÖR LİG
MURAT OYTUNFUAT FİLİZYALÇIN CAN SEVİM BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI30.01.2022 15:00BORNOVA EGEGÜCÜ SPORİZMİRGÜCÜ SPORU16 LİGİ
FUAT FİLİZMURAT OYTUNYALÇIN CAN SEVİM ERTAN GEBEŞBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI30.01.2022 17:00ZÜBEYDE HANIM KOLEJLERİ ÇAMDİBİ ALTINOKÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORU18 LİGİ
MURAT İÇLİEMRE GÜZELUĞUR TEKELİ BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI30.01.2022 11:00ŞİRİNYER SPORMİNİKORDU SPORU16 LİGİ
EMRE GÜZELMURAT İÇLİUĞUR TEKELİ BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI30.01.2022 13:00KARABAĞLAR ARSLANGÜCÜBUCA BELEDİYE SPORU16 LİGİ
UĞUR TEKELİMURAT İÇLİEMRE GÜZEL BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI30.01.2022 15:00İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORÖZEN SPORU16 LİGİ
MESUT KALKANEGE GÖRKEM ERTÜRKEROL EGE ERKAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ30.01.2022 11:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKKURUÇEŞME SPORU16 LİGİ
EGE GÖRKEM ERTÜRKMESUT KALKANEROL EGE ERKAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ30.01.2022 13:00GEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.35 İZMİR KÜLTÜR SPORU16 LİGİ
KALENDER ŞAHBAZSERGEN ÖZGİRİHALİL ALP DAĞDELEN İLHAMİ SAYILANBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ30.01.2022 15:00İŞÇİEVLERİ SPORÖDEMİŞ SPORSÜPER AMATÖR LİG
HALİL ALP DAĞDELENSERGEN ÖZGİRİAHMET HULUSİ YILDIRIM BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ30.01.2022 17:00BUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORBUCA EFELER SPORU16 LİGİ
İBRAHİM ÜNLÜZEYBEKMERT CAN KARABULUTBURAK GÜLER TEZCAN KURTULUŞBUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ30.01.2022 21:00BUCA KARTAL MASTERLERBALÇOVA KORUTÜRK MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ALİ CANPOLATMUSTAFA BAŞOLMUZAFFER ALACA ÇANDARLI SAHASI30.01.2022 13:00DİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜBERGAMA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
FIRAT YILDIZALİ BALCIOĞLUŞEYDA KARATAŞ ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI30.01.2022 17:00ÇİĞLİ ESENTEPE SPORÇİĞLİ BELEDİYE SPORU16 LİGİ
AYKUT GÖÇERFEHMİ YILDIRIMYUSUF ÖKMEN ERAY KANKATANÇİĞLİ GÜZELTEPE SAHASI30.01.2022 15:00GÜZELTEPE GENÇLİKÇİĞLİ BELEDİYE SPORU18 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜKHÜSEYİN GEGEROĞLUEMRE YILMAZ CÜNEYT MERALBAYSALDİKİLİ ERDAL İNÖNÜ STADI30.01.2022 16:15DİKİLİ 14 EYLÜL MASTERALAYBEY MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BAHRİ BERK UYGUNTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜHARUN TOPAÇ GAZİEMİR SAHASI30.01.2022 11:00GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKSİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORU16 LİGİ
TANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜBAHRİ BERK UYGUNHARUN TOPAÇ GAZİEMİR SAHASI30.01.2022 13:00MENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORSARNIÇ GENÇLİKSPORU16 LİGİ
HARUN TOPAÇTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜBAHRİ BERK UYGUN GAZİEMİR SAHASI30.01.2022 15:00HİLAL SPORGAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜU16 LİGİ
ERDEM TEMELEREN ÖKSÜZLERKAAN KAYA ÖZKAN SARIOĞLUGÜMÜLDÜR SAHASI30.01.2022 14:00GÜMÜLDÜR SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
RAİFCAN ŞİMŞİRİBOCAN ERÖDÜLMERT ÇELİK ADEM AKSOYKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.01.2022 18:00DÖRTYOL SPORESKİ İZMİR GENÇLİKU18 LİGİ
MERT ÖZKANAYŞE GACAROĞLUEREN DOĞAN KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.01.2022 11:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKYEŞİLYURT SPORU16 LİGİ
SEMİH AKTANAYŞE GACAROĞLUEREN DOĞAN ALİ SÖZLÜKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.01.2022 14:00KARABAĞLAR GENÇYILDIZ SPORÜLKÜ SPORSÜPER AMATÖR LİG
İBOCAN ERÖDÜLRAİFCAN ŞİMŞİRMERT ÇELİK KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.01.2022 16:00KARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORİZMİR 1461 SPORU16 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKEMİR FARUK GÜRLERMUHARREM ARICAN ADEM AKSOYKARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI30.01.2022 21:00EŞREFPAŞA MASTERSEFERİHİSAR MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
AHMET SARIKAYAYUSUF DOĞANRESUL ÖZCAN KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI30.01.2022 13:00KARŞIYAKA BELEDİYE SPORONUR GENÇLİK SPORU16 LİGİ
DİLAVER KAPLANBURAK KAYAFATMA NUR KAFKAS KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI30.01.2022 15:00KARŞIYAKA KARAGÖL SPORBAYRAKLI GENÇLERGÜCÜU16 LİGİ
BURAK KAYADİLAVER KAPLANFATMA NUR KAFKAS KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI30.01.2022 17:00TELLİBAHÇE SPORİZMİR DENİZ FUTBOL KULÜBÜU16 LİGİ
HALİL İBRAHİM UYARMEHMET AKİF KÖSEGÖKSU ŞENSOY KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI30.01.2022 11:00FİKRİ ALTAY SPORYEŞİLTEPE SPORU16 LİGİ
CEM YILMAZMUSTAFA UMUT YİĞİTMEHMET AKİF KÖSE KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI30.01.2022 13:00DEDEBAŞI SPORÇİĞLİ MALTEPE SPORU16 LİGİ
MUSTAFA UMUT YİĞİTMUHAMMET İBRAHİM ESERCEM YILMAZ KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI30.01.2022 15:00KARŞIYAKA YALI SPORNAFİZ GÜRMAN SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇMUHAMMET İBRAHİM ESERMUSTAFA GEZGİN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI30.01.2022 17:00ATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORDENİZ SPORU16 LİGİ
ABDÜLKADİR AKTÜRKRECEP TEZCANAHMET EMRE ÖZTÜRK KEMALPAŞA PARSA BAĞYURDU30.01.2022 13:00KEMALPAŞA 1923 SPORALTINIRMAK SPORU16 LİGİ
EREN SALBAŞBATUHAN ŞANLIFIRAT YILDIRIM KINIK POYRACIK SAHASI30.01.2022 13:00BERGAMA GENÇLERBİRLİĞİFOÇA BELEDİYE SPORU16 LİGİ
ZEKERİYA KÖLSÜNÖMER ÇABUKEGEMEN IZGAR YUSUF KANBURKINIK POYRACIK SAHASI30.01.2022 15:15BERGAMA MASTERBOSTANLI MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ÖMER ÇABUKZEKERİYA KÖLSÜNEGEMEN IZGAR YUSUF KANBURKINIK POYRACIK SAHASI30.01.2022 17:00BERGAMA GENÇ MASTERAGAMEMNON MASTERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BURAK GÖÇERENVER BURAK GÜNDENİBRAHİM MOR MENEMEN ASARLIK SAHASI30.01.2022 13:00ASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORDADAŞ SPORU16 LİGİ
ALİ KÜÇÜKERMURAT TIRANPACANER GÜLLER YÜKSEL CİNMENEMEN EMİRALEM SAHASI30.01.2022 16:30MENEMEN MASTERLERESENTEPE MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
BATU ARIBAKIRBERAT ŞAHİN TANRIVEREKİN KURT MENEMEN ULUKENT SAHASI30.01.2022 13:00ULUKENT GENÇLİKSPORGÜZELTEPE GENÇLİKU16 LİGİ
CEM KUŞCUTALHA SARIOĞLANYEŞİM SUR NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI30.01.2022 11:00EGESPOR FUTBOL KULÜBÜURLA BELEDİYESİ SPORU16 LİGİ
AYKUT ÇOKFATMA ÖZLEM TURSUNABDULKADİR ACAR İBRAHİM ÖTÜNARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI30.01.2022 14:00NARLIDERE BELEDİYE SPORÇEŞME BELEDİYE SPORSÜPER AMATÖR LİG
ETHEM NARTAN DÜZVAKKAS EGEMEN ÇELİKÖMÜR KAAN ELKILIÇ MEHMET TÜRKANNARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI30.01.2022 16:30YEŞİLYURT MASTERLERALİAĞA MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
TAYFUN YILMAZHASAN ÖRENRAMAZAN GÜN ÖZDERE SAHASI30.01.2022 14:00MENDERES BLD. ÖZDERE SPORÖDEMİŞ SPORU16 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUAYNUR AKGÜLEGE CAN YILDIZ SEFERİHİSAR SAHASI30.01.2022 13:00SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORGÜZELBAHÇE BELEDİYE SPORU16 LİGİ
HAKAN YÜNCÜARDA LEVENTAHMET EMRE DEMİRCİ TİRE 4 EYLÜL SAHASI30.01.2022 13:00TİRE BELEDİYE SPORTORBALIGÜCÜ GENÇLİKU16 LİGİ
ARDA LEVENTHAKAN YÜNCÜAHMET EMRE DEMİRCİ TİRE 4 EYLÜL SAHASI30.01.2022 15:00TORBALI ÇAYBAŞI SPORTİREGENÇ 1970 SPORU16 LİGİ
MERT TOSUNAHMET MASSABURAK SERBEST İSMAİL AYDINTORBALI 7 EYLÜL SAHASI30.01.2022 14:00TORBALI ANADOLU MASTERLERBODRUM BİRLİK MASTERLE MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
KEREM SİNEMKAAN KAYAİBRAHİM YILDIRIM BEDRİ MUTAFYELKİ SAHASI30.01.2022 14:00YELKİ SPORGAZİEMİR GENÇLİKSÜPER AMATÖR LİG
HASAN ÖRENYÜKSEL ÇAKIRİBRAHİM YILDIRIM HÜSEYİN TAMTEKİNATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA31.01.2022 17:001923 ALSANCAK SPOR1925 GENÇLİK VE SPORU18 LİGİ
MUHAMMET BURAK İNANÇARDA LEVENTBARAN BULUT ERHAN ÇENGELLİBALÇOVA SAHASI31.01.2022 17:00BALÇOVA BELEDİYE TERMALMİNİKORDU SPORU18 LİGİ
FATMA ÖZLEM TURSUNMURAT İÇLİGÖKHAN TAKATAŞ BORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU31.01.2022 12:00EDEBİYAT FAKÜLTESİMÜHENDİSLİK FAKÜLTESİFUTSAL (3 HAKEM)
BURAK KAYACAN YAPANMIŞMEHMET AKİF KESKİN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA01.02.2022 15:00TOROSGÜCÜ SPORNALDÖKENGÜCÜ SPORU16 LİGİ
EMRE KOÇANALIMURAT TIRANPAAHMET MASSA RAMAZAN NAZLIATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA02.02.2022 15:00KEMALPAŞA ESNAFGÜCÜ SPORYOL SPORSÜPER AMATÖR LİG
BERKCAN YILMAZHİKMET AYTUNRAMAZAN GÜN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA02.02.2022 11:00GÖKOVA SPORGÜLTEPEGÜCÜ SPORU16 LİGİ
HALİL ALP DAĞDELENALİ OSMAN UÇARHİKMET AYTUN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA02.02.2022 13:00ÜLKÜ SPORİZMİR GENÇLİK MERKEZİ GSKU16 LİGİ
MERT ÖZKANALİ OSMAN UÇARRAMAZAN GÜN ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA02.02.2022 15:00ÇAMDİBİ SPORİZMİR BELEDİYE SPORU16 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOKBERKAY TÜRKEKULYUSUF ÖKMEN BALÇOVA SAHASI02.02.2022 12:00GÖZTEPE A.Ş.BALIKESİRSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U16
DAMLA TARKANBURAK ÖZTUNCERCEM YILMAZMESUT KALKANİSMAİL AYDINBALÇOVA SAHASI02.02.2022 14:30GÖZTEPE A.Ş.BALIKESİRSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
SERCAN TAŞYUNUS ÜNSALAHMET EMRE DEMİRCİ AHMET MARSİLBALÇOVA SPOR KOMPLEKSİ02.02.2022 21:00BALÇOVA TELEFERİK MASTERLERKUBİLAY MASTERLERFUTBOL (HİF) 21 YAŞ ÜSTÜ
ALİ CANPOLATBURAK SERBESTMUHAMMET FİDAN BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI02.02.2022 11:001925 MANAVKUYU GENÇLİK VE SPORCEYLAN SPORU16 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUBURAK SERBESTMEHMET AKİF KESKİN BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI02.02.2022 13:00BAYRAKLI GENÇLERGÜCÜKARŞIYAKA YALI SPORU16 LİGİ
TUTKU YILDIRIMMUHAMMET FİDANMEHMET AKİF KESKİN BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI02.02.2022 15:00ONUR GENÇLİK SPORNAFİZ GÜRMAN SPOR KULÜBÜU16 LİGİ
ANIL ÇEKİEREN SALBAŞARDA LEVENT BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI02.02.2022 12:00BORNOVA BELEDİYE SPORDOĞANLAR SPORU16 LİGİ
BURAK KAYAARDA LEVENTBARAN BULUT BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI02.02.2022 14:00YOL SPORYENİ EVKA-4 SPORU16 LİGİ
UMUT ERGENEREN SALBAŞBARAN BULUT BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI02.02.2022 16:00BORNOVA HİTAB SPORBORNOVAGÜCÜ GENÇLİK SPORU16 LİGİ
ECREN KOÇHARUN DAYANMEHMET ÇİFTÇİ BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI02.02.2022 13:00BORNOVA EGEGÜCÜ SPORBORNOVA YEŞİLOVA SPORU16 LİGİ
İBRAHİM ÜNLÜZEYBEKHÜSEYİN GEGEROĞLUEREN DOĞAN ERCAN İNEGÖLLÜLERBORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI02.02.2022 15:00ÖZÇAMDİBİ SPORULUCAK SPORSÜPER AMATÖR LİG
ETHEM NARTAN DÜZGÖRKEM ÖZDEMİRİBRAHİM YILDIRIM BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI02.02.2022 15:00İZMİR BAHÇELİEVLER ELİT SPORİZMİRSPORU16 LİGİ
ONUR YAKUTGÖRKEM ÖZDEMİRİBRAHİM YILDIRIM BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ02.02.2022 11:00BUCA EFELER SPORGEDİZ FUTBOL KULÜBÜ.U16 LİGİ
TAYFUN YILMAZBİLAL DEREMEHMET ARSLAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ02.02.2022 13:00BUCA BELEDİYE SPORŞİRİNYER SPORU16 LİGİ
MURAT AKTUĞBİLAL DEREMEHMET ARSLAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ02.02.2022 15:00ÖZEN SPORMİNİKORDU SPORU16 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜKYUNUS ÜNSALAHMET EMRE DEMİRCİFUAT FİLİZSEYFİ GÜLŞAHİNBUCA KAYNAKLAR SAHASI02.02.2022 12:00BUCASPOR 1928BODRUMSPOR A.Ş.BÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U19
AYKUT GÖÇERMURAT İÇLİİBRAHİM ZENGİN ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI02.02.2022 14:00DADAŞ SPORULUKENT GENÇLİKSPORU16 LİGİ
NUMAN GÜNEŞMURAT İÇLİİBRAHİM ZENGİN ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI02.02.2022 16:00ÇİĞLİ MALTEPE SPORATAKENT 1923 GENÇLİK VE SPORU16 LİGİ
AYKUT ÇETİNKAYAALPEREN ENES ŞANLITOLGA DÜYÜNCÜ TEZCAN KURTULUŞEGE ÜNİVERSİTESİ 20 MAYIS SAHASI02.02.2022 15:00EGE ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPORBORNOVA KANDERE SPORSÜPER AMATÖR LİG
EFE ECEBERKAN ŞENCAN YAPANMIŞ GAZİEMİR SAHASI02.02.2022 14:00SİYAH BEYAZ 1914 GENÇLİK VE SPORSARNIÇ GENÇLİKSPORU16 LİGİ
DİLAVER KAPLANBERKAN ŞENCAN YAPANMIŞ GAZİEMİR SAHASI02.02.2022 16:00GAZİEMİR FUTBOL KULÜBÜKARABAĞLAR GENÇORDU SPORU16 LİGİ
TANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜAHMET FURKAN İNANÇEGEMEN IZGAR KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI02.02.2022 11:00İZMİR ÜÇYOL GENÇLİKKARABAĞLAR ESKİ İZMİR SPORU16 LİGİ
AHMET FURKAN İNANÇTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜEGEMEN IZGAR KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI02.02.2022 13:00İZMİR 1461 SPORLİMONTEPE GENÇLİKSPORU16 LİGİ
EGEMEN IZGARTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜAHMET FURKAN İNANÇ KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI02.02.2022 15:00YEŞİLYURT SPORTEZCAN GRUP BOZYAKA SPORU16 LİGİ
SEDAT DURMUŞYÜKSEL ÇAKIRHASAN ÖREN KARŞIYAKA BLD. EFSANELER SAHASI02.02.2022 15:00KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKARŞIYAKA GÜMÜŞPALA SPORU16 LİGİ
ÖMER ÇABUKMUHAMMET SEFA YELENYALÇIN CAN SEVİM NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI02.02.2022 15:00NARLIDERE BELEDİYE SPOREGESPOR FUTBOL KULÜBÜU16 LİGİ
SERCAN ÖZÇEVİKUĞUR CENGİZEMRE ÜNAL TORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ02.02.2022 12:00ALTINORDUALTAŞ DENİZLİSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U16
YAREN AVCIAYNUR AKGÜLYEŞİM SURCEM KUŞCUSAMİ DEĞİRMENCİTORBALI ALTINORDU METİN OKTAY TESİSLERİ02.02.2022 14:30ALTINORDUALTAŞ DENİZLİSPORBÖLGESEL GENÇLİK GELİŞTİRME U17
TARIK KESENCİAHMET FURKAN İNANÇMERT ÖZKAN ALİAĞA HELVACI SAHASI03.02.2022 13:00ALİAĞA BLD.HELVACI SPORAĞA SPORU16 LİGİ
ECREN KOÇTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜMEHMET AKİF KESKİN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA03.02.2022 11:00TEPECİK ÜLKÜSPOR 1946İZMİR ATİLLA SPORU16 LİGİ
DAMLA TARKANMURAT İÇLİTANZER BAĞLAN ÜZÜMCÜ ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA03.02.2022 13:00EFELERGÜCÜ SPORGRİ SİGORTA GÜLTEPE SPORU16 LİGİ
UĞUR TOPALOĞLUMURAT İÇLİMEHMET AKİF KESKİN ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA03.02.2022 15:001925 GENÇLİK VE SPORİZMİR DEMİR SPORU16 LİGİ
NUMAN GÜNEŞARDA LEVENTBARAN BULUT BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI03.02.2022 13:00BAYRAKLI BELEDİYE SPORBORNOVASPOR FUTBOL AŞ.U16 LİGİ
ALİ CANPOLATARDA LEVENTBARAN BULUT BAYRAKLI ŞEHİT ÜMİT BOZ SAHASI03.02.2022 15:00BAYRAKLI ÖZGÜR FKKARŞIYAKA KARAGÖL SPORU16 LİGİ
AYKUT ÇETİNKAYAALPEREN ENES ŞANLIETHEM NARTAN DÜZ BORNOVA BLD.PINARBAŞI SAHASI03.02.2022 15:00ALTINIRMAK SPORPINARGÜCÜ SPORU16 LİGİ
ALİOSMAN GÜÇCÜKTOLGA DÜYÜNCÜAHMET EMRE DEMİRCİ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI03.02.2022 14:00BORNOVA 1881 SPORÇAMDİBİ YEŞİLOVA ESNAF SPORU16 LİGİ
TOLGA DÜYÜNCÜALİOSMAN GÜÇCÜKAHMET EMRE DEMİRCİ BORNOVA BLD.ŞEHİR STADI03.02.2022 16:00ALTINDAĞ SPORGENÇ ÖZGÜR SPORU16 LİGİ
DENİZ CAN AYDINAYNUR AKGÜLİBRAHİM YILDIRIM BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI03.02.2022 14:00ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİÇAMDİBİ İDMAN YURDU SPORU16 LİGİ
MURAT AKTUĞAYNUR AKGÜLİBRAHİM YILDIRIM BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI03.02.2022 16:00BORNOVA ATA SPORİLKADIM SPORU16 LİGİ
FATMA ÖZLEM TURSUNGÖKHAN TAKATAŞYUSUF ÖKMEN BORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU03.02.2022 12:00EDEBİYAT FAKÜLTESİİLETİŞİM FAKÜLTESİFUTSAL (3 HAKEM)
MESUT KALKANHÜSEYİN GEGEROĞLUALİ BERK ÖNER BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ03.02.2022 11:00KURUÇEŞME SPOREVKA-1 SPORU16 LİGİ
HÜSEYİN GEGEROĞLUMESUT KALKANALİ BERK ÖNER BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ03.02.2022 13:0035 İZMİR KÜLTÜR SPORİŞÇİEVLERİ SPORU16 LİGİ
ALİ BERK ÖNERHÜSEYİN GEGEROĞLUMESUT KALKAN BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ03.02.2022 15:00BUCA GEDİZ YILDIRIM GENÇLİKBUCA GENÇLERBİRLİĞİ SPORU16 LİGİ
UMUT ERGENAHMET HULUSİ YILDIRIMHİKMET AYTUN ÇEŞME DALYAN SAHASI03.02.2022 13:00ÇEŞME BELEDİYE SPORSAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR SPORU16 LİGİ
AYKUT GÖÇERBERKAN ŞENEREN DOĞAN ÇİĞLİ BELEDİYE ATATÜRK STADI03.02.2022 16:00ÇİĞLİ BELEDİYE SPORASARLIK GENÇLERBİRLİĞİ SPORU16 LİGİ
MURAT OYTUNBİLAL DEREEREN SALBAŞ DİKİLİ SAHASI03.02.2022 13:00DİKİLİ BELEDİYE SPORBERGAMA GENÇLERBİRLİĞİU16 LİGİ
FUAT FİLİZİBRAHİM ZENGİNHARUN DAYAN FOÇA SAHASI03.02.2022 14:00FOÇA BELEDİYE SPORALİAĞA FUTBOL A.Ş.U16 LİGİ
EGE GÖRKEM ERTÜRKBURAK ÖZTUNCEROKTAY VOLGA ÜLKER GAZİEMİR SAHASI03.02.2022 14:00BRONZORDU FUTBOL KULÜBÜMENDERES BLD. EĞT.KÜL.SPORU16 LİGİ
KEREM SİNEMBURAK ÖZTUNCERYALÇIN CAN SEVİM GAZİEMİR SAHASI03.02.2022 16:00GAZİEMİR GÜNDOĞAN GENÇLİKHİLAL SPORU16 LİGİ
TUTKU YILDIRIMBURAK SERBESTMUHAMMET FİDAN KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI03.02.2022 11:00DENİZ SPORTELLİBAHÇE SPORU16 LİGİ
ABDULLAH MURAT TOKBURAK SERBESTCAN YAPANMIŞ KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI03.02.2022 13:00MAVİŞEHİR 79 YILDIZ SPORFİKRİ ALTAY SPORU16 LİGİ
FURKAN KOBAKMUHAMMET FİDANCAN YAPANMIŞ KARŞIYAKA BLD. HASAN TÜRKER SAHASI03.02.2022 15:00YEŞİLTEPE SPORDEDEBAŞI SPORU16 LİGİ
SEDAT DURMUŞMEHMET AKİF KÖSEMUHAMMET SEFA YELEN KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI03.02.2022 15:00ARMUTLU SPORKEMALPAŞA 1923 SPORU16 LİGİ
ÜMİT AYNAMURAT TIRANPABERKAY TÜRKEKUL KINIK POYRACIK SAHASI03.02.2022 15:00BERGAMA BELEDİYE SPORDİKİLİ ÇANDARLIGÜCÜU16 LİGİ
ANIL ÇEKİDİLAVER KAPLANYEŞİM SUR ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI03.02.2022 13:00ÖDEMİŞ SPORTORBALI ÇAYBAŞI SPORU16 LİGİ
DİLAVER KAPLANANIL ÇEKİYEŞİM SUR ÖDEMİŞ SARAÇOĞLU STADI03.02.2022 15:00ÖDEMİŞ EMNİYET SPORMENDERES BLD. ÖZDERE SPORU16 LİGİ
HASAN ÖRENUĞUR CENGİZEMRE ÜNAL TORBALI 7 EYLÜL SAHASI03.02.2022 13:00TORBALI AYRANCILAR YILDIZ SPORTİRE BELEDİYE SPORU16 LİGİ
BURAK KAYACEM YILMAZMEHMET ÇİFTÇİ URLA SAHASI03.02.2022 15:00URLA BELEDİYESİ SPORBALÇOVA SPORU16 LİGİ
FATMA ÖZLEM TURSUNAYKUT GÖÇERDAMLA TARKAN BORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU04.02.2022 12:00MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİYAPI İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞIFUTSAL (3 HAKEM)
FATMA ÖZLEM TURSUNMURAT TIRANPADAMLA TARKAN BORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ 50.YIL SPOR SALONU04.02.2022 17:00TIP BAŞHEKİMLİKDİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİFUTSAL (3 HAKEM)